Mateřská škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Pasování předškoláků

I přes nepřízeň doby, jsme si pro naše předškoláky přichystaly pasování a rozloučení. Bude se odehrávat za bezpečnostních a hygienických podmínek.  Rodiče a děti si vydesinfikují ruce, nebudou se na zahradě shlukovat. Prosíme rodiče o dodržování. Děkujeme

Ve čtvrtek 25.6. proběhne rozloučení pro předškoláky, kteří již do školky chodí. Rozloučení proběhne na dvě oddělené skupiny:
První skupina – Ježci + Motýlci – sejdeme se na malé zahradě v 17:30 hodin, po pasování proběhne opékání na velké zahradě.

Druhá skupina – Berušky – sejdeme se na malé zahradě v 18:30 – kde proběhne pasování a pak se přesuneme na velkou zahradu na opékání.

Pak se děti rozejdou do tříd, kde pro ně bude nachystán program a bude spinkání s předškoláky, také ve dvou třídách. Skupiny se vzájemně na zahradách nepotkají.

Co si vzít s sebou na spinkání

• karimatku (pokud máte)
  • spacák
  • malý polštářek
  • pyžamko (pokud ho dítě nemá ve školce)
  • kartáček a pastu na zuby
  • jednobarevné světlejší tričko – děti si na něj budou malovat obrázek
  • nějaké občerstvení ( ovoce, křupky, džus, dětské šampaňské…)
  • baterku

_____________________________________________________________________________

V pondělí 29.6. v 16:00 hodin proběhne na velké zahradě rozloučení s předškoláky, kteří do školky nechodí. Opět za hygienických podmínek – desinfekce rukou, neshlukování se, podepsání bezinfekčnosti.

V případě dotazů volejte –  p. Janků 720 054 109

Už se na Vás těšíme